Yükleniyor...

Konağımız

“Tarihe dokunun”
Şehrazat Konağı binlerce yıl önce anlatılan bir masal gibi yükseliyor göğe doğru, taş taş üstüne. Taş işçiliğinin nadide örneklerinden olan Şehrazat Konağı, 3 kat, iki avlu ve iki terastan meydana geliyor. Her katında ayrı bir ahenk her avlusunda farklı bir ambiyansın yaşandığı Şehrazat Konağı Urfa kültürünün mimari bir özeti niteliğinde.


Otel odalarında aynı tarihi dokuyu yaşatan Şehrazat konağı misafirlerine bir masal diyarının mistik havasını yaşatıyor. Şark odaları ve toplantı odalarıyla özel misafirlerinizi ağırlayabilme veya iş toplantılarınızı yapabilme olanağı sağlıyor.

Birbirinden lezzetli Urfa yemekleri, güler yüzlü hizmeti ve mimarisiyle Şehrazat Konağı 300 kişilik açık ve 200 kişilik kapalı alanı ile aynı anda 500 kişiye hizmet verebilme imkanına sahip.


OTEL
13 Otel odası bulunan Şehrazat Konağı yerel mimarinin sıcaklığını ve rahatlığını sizlere sunuyor. Tüm teknolojik imkanlara sahip bu odalar sizi bir masal diyarında yolculuk yapmaya çağırıyor.


ŞARK ODALARI
Şehrazat Konağı’nda, özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, toplantılarınızı yapabileceğiniz, lezzetli yemekler eşliğinde tarihi dokunun bir parçası olabileceğiniz 5 adet şark odası bulunmakta.


RESTAURANT
Urfa yemeklerinin bir çok örneğini tadabileceğiniz Şehrazat Konağı size, dünya mutfağından da örnekler sunuyor. Kebap çeşitlerinden tencere yemeklerine, vejeteryan yemeklerden, tatlılara varana kadar oldukça geniş ve lezzetli bir menü olanağına sahipsiniz.